Imię i nazwisko: Ola P. Królak
Tytuł szkolenia: Vedic Art I i II stopień
Data dodania: 07-03-2024

Treść:
To piękna podróż,w której Twoim przewodnikiem jest Jola Łysakowska. Poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, dobra energia pozwala Ci doświadczać, a czego? Pewnie każdemu czego innego. Na każdym stopniu niby to samo, a jednak inaczej. Dziękuję Jolu. Polecam każdemu, kto chce coś dla siebie zrobić.
Imię i nazwisko: Ola P. Królak
Tytuł szkolenia: Choreoterapia i taniec terapeutyczny
Data dodania: 06-03-2024

Treść:
Profesjonalnie przeprowadzone warsztaty, cudowna prowadząca Kasia Grysko. Cały 3.stopniowy kurs to nie tylko nabycie nowych umiejętności i pozyskanie wiedzy - to niesamowite doświadczenie pracy z ciałem i własnymi emocjami. Polecam.
Imię i nazwisko: Iwona Obroniecka
Tytuł szkolenia: plener malarski- wakacje inne niz wszystkie
Data dodania: 19-07-2022

Treść:
Jolu i Tomku! Dzieki za wspaniale,KREATYWNIE :-) ,artystycznie spędzony czas w fajnym towarzystwie, w atmosferze wzajemnej życzliwosci i pozytywnego myślenia.Spróbowałam nowej techniki malarskiej- i ..udało sie ! Miejsce pleneru tez doskonałe- hotel w głebokim lesie, basen, wspaniale jedzenie.Na pewno zobaczycie mnie(a raczej nas- z psem ) za rok!
Imię i nazwisko: Katarzyna Walczak
Tytuł szkolenia: Plener malarski w Ogrodzieńcu
Data dodania: 18-07-2022

Treść:
Wspaniale spędzony czas z fantastyczną i kreatywną ekipą
Imię i nazwisko: Joanna Bednarz
Tytuł szkolenia: Arteterapia i Terapia zajęciowa
Data dodania: 04-04-2022

Treść:
Kurs arte robiłam u Joli i Tomka ponad 6 lat temu, potem wróciłam na studia podyplomowe z terapii zajęciowej. Zajęcia na arte były dla mnie bardzo cenne. Mnóstwo wartości, fajna atmosfera, poczucie bezpieczeństwa ❤ Polecam
Imię i nazwisko: Michalina Zozworek-Dziwoki
Tytuł szkolenia: Arteterapia - studia podyplomowe
Data dodania: 04-04-2022

Treść:
Arteterapia w edukacji i terapii - studia podyplomowe. Polecam z całego serca
Imię i nazwisko: Ela Rzepecka
Tytuł szkolenia: Choreoterapia
Data dodania: 15-01-2022

Treść:
Niesamowite doświadczenie. Pełen profesjonalizm, cudowna atmosfera, genialna prowadząca - Ewelina. Gorąco polecam.
Imię i nazwisko: Agnieszka Piechna
Tytuł szkolenia: kurs choreoterapii i tańca intuicyjnego
Data dodania: 14-01-2022

Treść:
Z całego serducha polecam kurs choreoterapii i tańca intuicyjnego. Było cudownie, czułam się jak na skrzydłach wyobraźni! Rewelacyjna i ciepła instruktorka Ewelina przeniosła mnie w krainę marzeń. Brawo Ewelina! Twoja cudowna iskra poleci dalej do innych ludzi w potrzebie :-) Jola i Tomek, dziękuję za organizację! Nie zastanawiajcie się, skoro wdepnęliście do Fabryki Kreatywności nie było to przypadkowe, dobra energia Was wzywa!
Imię i nazwisko: Dorota Gajewska
Tytuł szkolenia: Choreoterapia
Data dodania: 13-01-2022

Treść:
Aktywnie, konkretnie i profesjonalnie. Szkolenie z zakresu choreoterapii dostarczyło mi wielu inspiracji do pracy terapeutycznej. Dziękuję za wiedzę, umiejętności oraz utwierdzenie mnie w przekonaniu, że droga , którą podążam jest słuszna i może być baaaaardzo kolorowa i wesoła.
Imię i nazwisko: Wiola Krygiel
Tytuł szkolenia: Choreoterapia
Data dodania: 12-01-2022

Treść:
To były moje najciekawsze warsztaty! Tylko 4 dni a aż tyle się wydarzyło! Najlepsze uwalnianie emocji i napięć zarówno psychicznych jak i z ciała. Tyle śmiechu, tańca, fantastycznych, nowych znajomości...a wszystko perfekcyjnie przygotowane i poprowadzone przez niezwykłą instruktorkę, Ewelinę, która swoją życzliwością, energią i empatią dodawała nam skrzydeł, oswajała, rozluźniała. Ewelina to piękna kobieta z sercem anioła, która potrafiłaby poruszyć kamień uśmiechając się do niego swoją duszą. Wdzięczna jestem szefom Fabryki za całą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i humoru, co wpłynęło na nasze nastroje, otwarcie i integrację. Dziękuję kochanym uczestniczkom, że mogłam być właśnie w Waszym, najlepszym towarzystwie:) To był magiczny czas i najlepiej zainwestowane pieniądze. Z serca polecam!
Imię i nazwisko: Małgorzata Adamczyk
Tytuł szkolenia: Teatr w edukacji, profilaktyce i terapii
Data dodania: 03-01-2022

Treść:
Najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie. Dużo wiedzy merytorycznej podanej w przystępny sposób, dużo ćwiczeń praktycznych we wspaniałej atmosferze. MEGA doświadczenie, niesamowici ludzie i cudne wspomnienia. Jolu i Tomku, dziękuję Wam za spotkanie z Przemkiem i Agatą
Imię i nazwisko: Maria Cieślak
Tytuł szkolenia: Teatr w edukacji, profilaktyce i terapii
Data dodania: 09-12-2021

Treść:
Szkolenie przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Prowadzone z pasją i dozą humoru. Przepełnione wiedzą merytoryczną oraz niezliczoną ilością ćwiczeń praktycznych (co miało dla mnie ogromne znaczenie). Fantastyczny kontakt trener - uczestnik. Zaangażowanie obu stron stwarzało niesamowitą atmosferę nauki, poznawania siebie i innych, odkrywania drzemiących w nas pokładów i możliwości. Praca z wyobraźnią, ciałem i dźwiękiem jednocześnie wyzwala niesamowite emocje. Nauka zdobyta na zajęciach zmieniła moje podejście do takich rzeczy jak obserwacja zachowań, detale ruchu i gestu, skupienie, słuchanie. Dziękuję Joli i Tomkowi za świetnie zorganizowane szkolenie, a Przemkowi i Agacie za naukę, aby "bawić się teatrem"
Imię i nazwisko: Iwona Złotkowska
Tytuł szkolenia: Trener procesu wspomagania
Data dodania: 28-10-2020

Treść:
Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Ogromny pokłon w kierunku naszych trenerów - Tomka i Joli. Swoją postawą i zaangażowaniem inspirują do działania, super! Szkolenie ukończyłam z poczuciem bezpieczeństwa o dalszą realizację projektu - wspieranie placówki we wdrażaniu kompetencji kluczowych u dzieci.
Imię i nazwisko: Anna Krasowska
Tytuł szkolenia: Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
To jak działacie jest ważne. Bo profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i z wiara w uczestników. Tak trzymajcie bo to, co przekazujecie jest stanowczo nietuzinkowe!!
Imię i nazwisko: Anita Łucjan-Kowalska
Tytuł szkolenia: Arteterapia - kurs
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Moje najważniejsze wspomnienie związane z Wami to kurs arteterapii. Pamiętam, jak na niego czekałam, a jak już się doczekałam, wywrócił moje życie zawodowe do góry nogami - i całe szczęście, że tak się stało
Imię i nazwisko: Agnieszka Kowalczyk
Tytuł szkolenia: Arteterapia - praktyka studencka
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Wtedy, w 2013 nikt na śląsku o tym nie mówił, a na moje plany studiów na UAM WPA wszyscy się dziwili. Arteterapia raczkowała, a Wy umożliwiliście odbycie praktyk i otworzyliście całe swoje serce. Nie zapomnę tamtego czasu i innych szkoleń po nawiązaniu współpracy. Jestem Wam ogromnie wdzięczna.
Imię i nazwisko: Aniela Czerner
Tytuł szkolenia: Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Robicie super sprawę, zmieniając wiele osób, a innym ukazując nowe możliwości. Poza tym widać, że to Wasza pasja. Kolejnych cudownych lat i wielu, wielu zadowolonych kursantów
Imię i nazwisko: Kamila Wilczyńska
Tytuł szkolenia: Studia podyplomowe Terapia zajęciowa
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Jesteście wspaniali, z ogromnym sercem ❤️ zarażacie wszystkich swoją dobrocią i pasja do tego co robicie
Imię i nazwisko: Beata Rybarczyk-Czajkowska
Tytuł szkolenia: Kurs Arteterapii
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Dla mnie spotkanie z Wami było oaza spokoju, przyjaźni i ogromnej ilości wiedzy przeazanej w sposób tak naturalny, jak nigdzie indziej.
Imię i nazwisko: Kasia Piechaczek
Tytuł szkolenia: Kurs Arteterapii
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Jesteście niezwykłymi ludźmi! ❤️ Na Waszych warsztatach na nowo odkrywałam siebie!
Imię i nazwisko: Adriana Kaźmierczak
Tytuł szkolenia: Kurs Arteterapii oraz Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Dziękując za wiedzę i doświadczenie którym dzielnością się na sali szkoleniowej czy organizowanych przez Was kursach.
Imię i nazwisko: Izabela Górecka
Tytuł szkolenia: Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Bardzo mile wspominam czas spędzony na szkoleniu, atmosfera super, trenerzy z klasą.
Imię i nazwisko: Agnieszka Nazimek
Tytuł szkolenia: Szkolenia rozwojowe
Data dodania: 04-10-2020

Treść:
Jolu, Tomku jesteście wyjątkowymi ludźmi i czuje ogromną wdzięczność, ze pojawiliście się na mojej drodze. Fabryka kreatywności zmieniła część mnie, cześć która potrzebowała kreatywności
Imię i nazwisko: Paulina Koczubiej
Tytuł szkolenia: Arteterapia i terapia zajęciowa-podobieństwa i różnice
Data dodania: 24-09-2020

Treść:
Fantastyczna konferencja i znakomici prelegenci. Sesja warsztatowa również świetna. Sposób przygotowania , realizacji na najwyższym poziomie. Bardzo ubogacające doświadczenie zawodowe. Bardzo serdecznie polecam. Gratulacje dla Joli i Tomka
Imię i nazwisko: Beata Postawa-Ćwierz
Tytuł szkolenia: ArteTerapia-Terapia Zajęciowa
Data dodania: 23-09-2020

Treść:
Zajęcia były ciekawe, kreatywne, sposób prowadzenia bardzo dobry, miła atmosfera i uzupełniające ją o nowe interesujące doświadczenia i spojrzenia. Dziękuję Jolu i Tomku Polecam!
Imię i nazwisko: Halina Nawara
Tytuł szkolenia: Praktyk NLP i sporo innych
Data dodania: 06-09-2020

Treść:
Wszystkim , zawsze i wszędzie polecam i będę polecać Fabrykę Kreatywnośći! Ta nazwa wspaniale odzwierciedla to co dzieje się na szkoleniach i po ich zakończeniu i to zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej! To czego doświadczyłam u Was to przeżycia, które trudno opisać słowami......to podróż wgłąb siebie i odkrywanie tego nieznanego w sobie! Bardzo Wam Dziękuję. Jesteście wspaniali!!!
Imię i nazwisko: Ewa Gucewicz-Mooney
Tytuł szkolenia: Plener malarski/Vedic Art
Data dodania: 12-07-2020

Treść:
Niezwykłe doświadczenie. Otwierające. Ukazujące nowe horyzonty. Jestem pełna wdzięczności. Trafiłam przypadkiem, poznałam wspaniałych ludzi w pięknych okolicznościach przyrody, w hotelu jakich nie ma od strony obsługi. Już tęsknię, chcę tam wrócić.
Imię i nazwisko: Sabina Szybka
Tytuł szkolenia: Choreoterapia
Data dodania: 26-02-2020

Treść:
Doskonały kurs, poprowadzony w sposób profesjonalny, miła atmosfera, śietna organizacja, mnóstwo użytecznej wiedzy, materiałów. Wspaniałe doświadczenie. Dziękuję
Imię i nazwisko: Małgorzata S.
Tytuł szkolenia: Kompleksowy program wspomagania dolnośląskich szkół - listopad 2019
Data dodania: 16-01-2020

Treść:
Polecam fantastycznych trenerów, czyli Jolę i Tomka, którzy szkolenia prowadzą w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Nie czytają, nie powtarzają treści dostępnych, ale wyłaniają to co istotne. Pracują metodami aktywizującymi motywując grupę do działania i samodzielnych przemyśleń. Z czystym sumieniem POLECAM !!!! trenerów z Fabryki Kreatywności. Udział w szkoleniu to aktywnie spędzony czas na zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności. Pozdrawiam 
Imię i nazwisko: Krystyna Mokrzycka
Tytuł szkolenia: Szkolenie RP w Szkole Podstawowej w Gorzanowie
Data dodania: 09-01-2020

Treść:
Bardzo efektywne szkolenie w zakresie kompetencji kluczowych. Mogłam dokonać bieżącej oceny umiejętności moich współpracowników w zakresie zespołowej realizacji zadań i wspólnych relacji. Bardzo dziękuję za stworzenie miłej atmosfery i motywację wszystkich do aktywnej pracy, Pracownicy wysoko ocenili Wasze kompetencje. Dziękuję.
Imię i nazwisko: Krystyna Mokrzycka
Tytuł szkolenia: Program kompelsowego wspomagania szkół województwa dolnośląskiego
Data dodania: 09-01-2020

Treść:
Wielogodzinne szkolenie było prowadzone bardzo aktywnymi metodami, co rozwinęło moje umiejętności w pracy z uczniami, nauczycielami i w kontaktach z rodzicami. Pozwoliło mi na ocenę moich umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. Najbardziej cenię sobie wspaniałą atmosferę i współpracę uczestników oraz bardzo dobre relacje z trenerami, za co bardzo dziękuję.
Imię i nazwisko: Tomasz Biernacik
Tytuł szkolenia: Kompleksowy program wspierania dolnoślaskich szkół
Data dodania: 17-12-2019

Treść:
Uczestniczyłem w szkoleniu w listopadzie 2019 r. i muszę przyznać, że nie był to stracony czas...ciekawie, na temat, z pomysłem, nie dało się nudzić nawet przez chwilę. Pozdrawiam serdecznie prowadzących - Jolę i Tomka
Imię i nazwisko: Bogusława Kołsut
Tytuł szkolenia: Kompleksowy program dolnośląskich szkół.
Data dodania: 12-12-2019

Treść:
Bardzo sprawnie przeprowadzone szkolenie. Profesjonalna, sympatyczna kadra szkoleniowa. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć. Jola i Tomasz kreatywność mają w sercu i duszy. Fantastyczni ludzie. Polecam Fabrykę Kreatywności !!!!
Imię i nazwisko: Karolina Jicu
Tytuł szkolenia: Choreoterapia i taniec terapeutyczny
Data dodania: 31-01-2019

Treść:
Nieziemsko pozytywny kurs z cudowną prowadzącą Eweliną Dehn! Mnóstwo wiedzy praktycznej i przydatnych ćwiczeń. Do tego przydatny skrypt ze sporą dawką wiedzy teoretycznej. Przesympatyczni i pomocni Właściciele firmy. Polecam rękami i nogami :)
Imię i nazwisko: Tomek Ślusarz
Tytuł szkolenia: Akademia Managera
Data dodania: 17-09-2018

Treść:
Zdecydowanie najlepsze szkolenie na jakim kiedykolwiek byłem. Wspaniała atmosfera, ogromna wiedza i doswiadczenie prowadzacych. Goraco polecam i dziekuje za ogrom wiedzy jaki otrzymalem!
Imię i nazwisko: Ula Szczurek
Tytuł szkolenia: Wczasy z arteterapią
Data dodania: 21-07-2018

Treść:
Fantastyczny czas,spędzony w pięknym miejscu,ze wspaniałymi ludżmi. Prowadzący - Jola i Tomek -profesjonalni i ciepli, z ogromem wiedzy. Wielu rzeczy się nauczyłam o możliwościach arteterapii i o sobie...a przy okazji dobrze się bawiłam.Polecam każdemu...
Imię i nazwisko: Alina Kurantowicz
Tytuł szkolenia: Arteterapia w pracy z młodzieżą i dorosłymi w Ogrodziencu 09-15.07.2018
Data dodania: 20-07-2018

Treść:
Profesjonalne szkolenie, bardzo dobrzy prowadzący, przekazują w sposób przystępny swoją wiedzę uczestnikom, wspaniała atmosfera do pracy, ciekawe tematy. Bardzo dobrze spędziłam ten czas w pięknym miejscu ucząc się i wypoczywajac.
Imię i nazwisko: Jolanta Mieczkowska
Tytuł szkolenia: Wczasy z arteterapią
Data dodania: 20-07-2018

Treść:
Wczasy-piękne miejsce, sprzyjające wyciszeniu i skupieniu na sobie a równocześnie pobudzające kreatywność Arteterapia- wspaniali nauczyciele, bogaty program , mnóstwo ważnych informacji i wiedzy o sobie, mnóstwo ciekawych , nowych dla mnie zajęć Połączenie tych dwóch rzeczy - bardzo polecam wszystkim którzy pracują lub będą pracować jako arteterapeuci , ale również tym którzy chcą odpocząć , zrelaksować się pracując kreatywnie równocześnie odkrywając siebie
Imię i nazwisko: Małgorzata Żmijewska
Tytuł szkolenia: Wczasy z arteterapią
Data dodania: 20-07-2018

Treść:
Wspaniale, kreatywnie spędzony czas z mądrymi i profesjonalnie prowadzącymi zajęcia osobami, tj. z Jolą i Tomkiem, którzy jednocześnie potrafili wprowadzić ciepłą, rodzinną atmosferę akceptacji, zaufania i luzu. Bogaty program. Komfortowe warunki w środku lasu.Cudowny tydzień rozwoju.Dziękuję.
Imię i nazwisko: Marcin
Tytuł szkolenia: Akademia Managera
Data dodania: 29-11-2017

Treść:
Szkolenie prowadzone w bardzo przyjazny sposób. Jak dla mnie dość nietypowo - ale jak najbardziej z pozytywnym wydźwiękiem - nie było to suche wykładanie kawy na ławę a ciągły dialog, który sprawił, że można było czuć się swobodnie i skupić na konkretnych aspektach zarządzania i potrzebach. Dodatkowym atutem było ograniczenie uczestników do minimum co tym bardziej umożliwiło lepszą realizację samego siebie podczas całej sesji. No i kawka, herbatka...ciasteczka..i owoce :) Dziękuję Wam i pozdrawiam!
Imię i nazwisko: Maciej Dzióba
Tytuł szkolenia: Akademia Coachingu
Data dodania: 27-11-2017

Treść:
Mocny punktem oferowanych szkoleń są trenerzy. Szkolenie prowadzone było przez 2 osoby, które wzajemnie się uzupełniały. Wpłynęło to pozytywnie na dynamikę szkolenia. Osoby prowadzące szkolenie potrafią nawiązać kontakt z uczestnikami kursu. Są doskonale przygotowane, ale nie trzymają się sztywno scenariusza. Jest miejsce na dostosowanie pewnych elementów kursu do indywidualnych potrzeb uczestników. Najlepsze szkolenie pod względem merytorycznym w jakim uczestniczyłem.
Imię i nazwisko: Justyna Fogiel
Tytuł szkolenia: Praktyk NLP
Data dodania: 27-09-2017

Treść:
Jeden z najlepiej spędzonych tygodni w życiu. :) Wiedza, która pozostaje na lata - tak samo jak wspomnienie o cudownych ludziach - Jolancie i Tomaszu, które rodzi dużo ciepła w sercu i uśmiech na twarzy. Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim.
Imię i nazwisko: Monika Garbacz
Tytuł szkolenia: Praktyk NLP
Data dodania: 27-09-2017

Treść:
Bardzo dobra jakość szkolenia, profesjonalna organizacja – wszystko starannie przygotowane i przemyślane .Szkolenie bardzo użyteczne, treściwe. Wykładowcy komunikatywni, elastyczni, otwarci na sugestie / potrzeby słuchaczy.,Szkolenie było profesjonalnie przygotowane, prowadzący nastawieni na kontakt z uczestnikami, przyjazna atmosfera. Prowadzącym zależało na tym, aby przekazane informacje były zrozumiane.Bardzo dobre, kompleksowe szkolenie na wysokim poziomie polecam Monika Garbacz Praktyk NLP
Imię i nazwisko: Magdalena Jaskólska
Tytuł szkolenia: Arteterapia
Data dodania: 22-09-2017

Treść:
Na myśl o szkoleniu sama uśmiecha się buzia :) to absolutnie magiczne miejsce i najbardziej pozytywni ludzie jakich poznałam :) dają całe mnóstwo energii do życia i działania. Nie mówiąc o ogromnej wiedzy, którą posiadają, a co ważniejsze- potrafią ją przekazać i podzielić się z innymi tym co najlepsze. Koniecznie muszę Was odwiedzić i wziąć udział w szkoleniu :)
Imię i nazwisko: Urszula Pancerz
Tytuł szkolenia: Studia Podyplomowe Terapia zajeciowa
Data dodania: 22-09-2017

Treść:
Przewaga zajęć praktycznych wielki plus mozliwosc zdobycia nowych umiejwtnosci mila i przyjazna armosfera
Imię i nazwisko: Anna Pisarzowska
Tytuł szkolenia: Arteterapia -kurs 120 godzin
Data dodania: 29-08-2017

Treść:
....ogromny niedosyt. Poza tym oczywiście wdzięczność za możliwość uczestniczenia i rozwijania siebie wewnętrznie i praktycznie w oparciu o tak profesjonalne zajęcia. Doskonali trenerzy w postaci Joli i Tomka zadbali o całokształt czyli wiedzę, zróżnicowanie technik jak również fantastyczną atmosferę. Kapitalną atmosferę zbudowała też grupa, z którą miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach - dziękuję ;) Dzięki warsztatom otworzyły się zamknięte dotąd drzwi, te w podświadomości i te, za którymi stoją nowe możliwości. Polecam wszystkim i nie tylko po to by iść z w świat z nowymi umiejętnościami czy technikami ale przede wszystkim dla siebie samych. Serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy ;)
Imię i nazwisko: Hanna Ochab
Tytuł szkolenia: Arteterapia
Data dodania: 16-12-2016

Treść:
Polecam szkolenia w Fabryce Kreatywności, profesjonaliści Jola i Tomasz potrafią w sposób rzetelny i profesjonalny przekazać swoją ogromną wiedzę. Bazują na działaniu ponieważ są praktykami. W fabryce Kreatywności można wiele się nauczyć poszerzając swoje horyzonty w dziedzinie arteterapii a także wzbogacić swój warsztat pracy. Wykorzystam zdobytą tutaj wiedzę do mojej pracy z podopiecznymi. Pozdrawiam Hanna Ochab
Imię i nazwisko: Grażyna Sojka
Tytuł szkolenia: Arteterapia -kurs 120 godzin
Data dodania: 14-12-2016

Treść:
Wyjątkowi, profesjonalni trenerzy, którzy z radością, witalnością i oddaniem prowadzą zajęcia. Serdeczna atmosfera. Mam szczęście, że spotykam na swej drodze Wspaniałych Ludzi. Warsztaty bezcenne: wszystkiego po trochu, jak dobry "zaczyn". Niezwykły proces otwierania się na innych i na siebie. Doświadczanie SPOTKANIA z samym sobą. Twórcze Działanie pomiędzy ciałem i duchem. Dziękuję i pozdrawiam. gaya.
Imię i nazwisko: Beata
Tytuł szkolenia: Arteterapia
Data dodania: 13-12-2016

Treść:
Nastawienie moje do kursu było czysto zawodowe i tu się pomyliłam..... Kurs arteterapii w dużej mierze pomógł mi osobiście, jest to wspaniały sposób na wgląd w siebie, emocje które mi towarzyszyły wzruszenie, radość, czasem smutek. Kurs arteterapii przywrócił żywe wspomnienia z dzieciństwa, bardzo pomogło mi to spojrzeć na moich synów z zupełnie innej strony, strony małego wdziecznego, kochanego dziecka. Dziękuję Jolu Tomku... polecam Wszystkim dosłownie WSZYSTKIM :-)
Imię i nazwisko: Maciej Zieleźny
Tytuł szkolenia: Coaching i techniki efektywnego zarzadzania zespolem
Data dodania: 02-12-2016

Treść:
Ciekawie poprowadzone szkolenie, dobrze podsumowujące dotychczasową wiedzę i uzupełniające ją o nowe interesujące spojrzenie. Jola i Tomek dobrze uzupełniają się podczas prowadzenia szkoleń.
Imię i nazwisko: Aneta
Tytuł szkolenia: Terapia Zajęciowa - studia
Data dodania: 27-11-2016

Treść:
Mnóstwo przydatnych treści, zajęcia praktyczne no i przede wszystkim dialog. Jestem w połowie a dzięki tym studiom nabrałam pewności, że to co robię ma sens, że terapia zajęciowa to nie zabawa a bardzo ważna rzecz dla pacjentów. Uświadomili mi to wykładowcy. Dziękuję
Imię i nazwisko: Barbara Węglarz
Tytuł szkolenia: TERAPIA ZAJĘCIOwA - studia podyplomowe
Data dodania: 24-11-2016

Treść:
Dokładnie to czego oczekiwałam. Wykładowcy z ogromną wiedzą teoretyczną i doświadczeniem zawodowym. Przekazują swoją wiedzę i doświadczenie w sposób dla każdego zrozumiały. Zajęcia praktyczne REWELACJA. Zakochałam się w choreoterapii.!!! Studia dla osób , które pragną pomagać ludziom chorym i Seniorom w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego. Bardzo polecam.
Imię i nazwisko: Kamila Wilczyńska
Tytuł szkolenia: Studia Podyplomowe Terapia Zajęciowa
Data dodania: 24-11-2016

Treść:
Zajęcia te rozwijają niesamowicie, głównie ze względu na różnorodność i dużą ilość zajęć praktycznych. Prowadzący bardzo pomocni i świetnie przygotowani.
Imię i nazwisko: PatrycjA Ślusarska
Tytuł szkolenia: choreoterapia
Data dodania: 24-11-2016

Treść:
Profesjonalizm na pierwszym miejscu. Ponadto życzliwa i bardzo przyjazna atmosfera. Wyczucie trenerów i wiedza daje możliwości poznania tej dziedziny, co więcej rozwinęło moją chęć do jeszcze większego zgłębienia i poznawania.
Imię i nazwisko: Elżbieta Zakrzewska
Tytuł szkolenia: Terapeuta zajęciowy
Data dodania: 23-11-2016

Treść:
Super, super, super studia. Jestem zachwycona
Imię i nazwisko: Kamila Szołtysek
Tytuł szkolenia: Arteterapia
Data dodania: 20-11-2016

Treść:
Jestem bardzo zadowolona z wzięcia udziałuł w kursie Arteterapii.Uczestnicząc w warsztatach poznałam przede wszystkim nowych metod i form zajęć terapeutycznych, które będę mogła wykorzystywać w codziennej pracy z osobami w każdym wieku. Zajęcia prowadzone były w pełni profesjonalnie, a w grupie panowała wspaniała atmosfera. Serdecznie polecam Fabrykę Kreatywności jako partnera do autorozwoju...
Imię i nazwisko: marzena
Tytuł szkolenia: arteterapia
Data dodania: 18-11-2016

Treść:
Idealny kierunek dla tych którzy chcą poznać techniki terapii przez sztuke przy okazji zajrzeć w głąb siebie.świetna atmosfera.Cudowni prowadzący.kończąc kurs już myśli się o następnym w fabryce kreatywności.☺
Imię i nazwisko: Zofia P.
Tytuł szkolenia: Teatr w edukacji, profilaktyce i terapii
Data dodania: 07-11-2016

Treść:
Ten kurs to fascynujące spotkanie z teatrem jak i z samym sobą. Było czasem poważnie i refleksyjnie, ale też bardzo zabawnie np. gdy pracowaliśmy w grupach tworząc mini przedstawienia. Pozostaną bardzo miłe wspomnienia, nowe doznania i doświadczenia oraz wiele inspiracji do działania.
Imię i nazwisko: Kasia Brych
Tytuł szkolenia: Teatr w edukacji, profilaktyce i terapii.
Data dodania: 06-11-2016

Treść:
Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w kursie Teatr w edukacji, profilaktyce i terapii. Świetna prowadząca - Ania - zaraża wszystkich "teatrem", uśmiechem i doskonale przekazuje wiedzę. Dziękuje Fabryce Kreatywności za miłą atmosferę i dobrą organizację. Jednym słowem polecam i pozdrawiam:)
Imię i nazwisko: Joanna Bednarz
Tytuł szkolenia: Arteterapia - kurs doskonalący
Data dodania: 11-08-2016

Treść:
Zachwyciła mnie szczególnie atmosfera w jakiej odbywał się kurs. Nieformalny styl prowadzenia zajęć sprzyjał otwartości uczestników w procesie. Bo sam kurs nie tylko ukazywał szerokie spectrum działań w arteterapii, ale także stanowił dla każdego z uczestników swoisty proces oraz pole doświadczania. Podczas kursu kładziono nacisk na warsztatową sferę działań artererapeutycznych (teorię zawsze można doczytać) kreując pole do zmiany w samym sobie. POLECAM.
Imię i nazwisko: Tatiana Drzał
Tytuł szkolenia: Arteterapia - kurs
Data dodania: 17-01-2016

Treść:
Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona, że mogłam wziąć udział w kursie Arteterapii, organizowanym przez Fabrykę Kreatywności w Chorzowie. Dzięki uczestnictwu w tych zajęciach poznałam wiele ciekawych, nie znanych mi dotychczas technik, metod i form zajęć terapeutycznych, które mogę z powodzeniem wykorzystywać w codziennej pracy z osobami w różnym wieku, z różnych środowisk i o różnym stopniu sprawności fizycznej oraz intelektualnej. Cały kurs przygotowany był ze znaczącą przewagą intensywnej praktyki nad teorią. Wszystkie zajęcia prowadzone były interesująco i w pełni profesjonalnie, za co należy się głęboki ukłon w stronę organizatorów i osób prowadzących poszczególne moduły. W grupie panowała cudna atmosfera, bo wszyscy bardzo się ze sobą zżyliśmy. Dzięki temu też łatwiej było się nam otwierać, ażeby samemu móc przejść swoje własne terapie. Serdecznie polecam ten kurs każdemu, kto pracuje z dziećmi, młodzieżą czy osobami dorosłymi, niezależnie, czy są to osoby sprawne czy niepełnosprawne pod jakimkolwiek względem; a także każdemu, kto lubi twórcze, artystyczne działania, chciałby się czegoś nowego dowiedzieć o sobie samym i miło spędzić czas, zatrzymując się w codziennym biegu. Jolu i Tomku, serdecznie Wam za wszystko dziękuję, gorąco pozdrawiam i życzę wielu dalszych sukcesów.
Imię i nazwisko: Ewa Wandas - Sazykin
Tytuł szkolenia: ARTETERAPIA - kurs doskonalący
Data dodania: 07-12-2015

Treść:
Kurs jednym słowem – super. Tak naprawdę to nie tylko kurs, lecz przeżycia, spojrzenie w głębię samej siebie, poznanie podświadomości, własnych prawdziwych pragnień i przypomnienie sobie – co sprawia nam prawdziwą radość. Po takim kursie można pomagać innym, gdyż samemu przeżyło się to, co chcemy zaproponować osobom, z którymi pracujemy.
Imię i nazwisko: Ola
Tytuł szkolenia: ARTETERAPIA
Data dodania: 25-11-2015

Treść:
Kurs Arteterapii w Fabryce Kreatywności to wspaniali ludzie, fantastyczna atmosfera, doskonali prowadzący i ciekawe zajęcia. Tegoroczne jesienne weekendy spędzone z Wami były pełne cudownych chwil, refleksji oraz kreatywnych działań. Teraz z entuzjazmem wracam do pracy, pełna sił, pomysłów, bogatsza o nowe doświadczenia. Jolu i Tomku było mi bardzo miło Was poznać. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym.
Imię i nazwisko: Anna Rokosz
Tytuł szkolenia: Arteterapia
Data dodania: 31-08-2015

Treść:
W sierpniu (od 17.08 do 25.08) uczestniczyłam w kursie Arteterapia. To było naprawdę niezwykłe doświadczenie. Dał mi mnóstwo cudownej energii i świetnych narzędzi do pracy z młodzieżą. Te codzienne spotkania, warsztaty były inne niż wszystkie na jakich byłam do tej pory. Ciepła, niemalże rodzinna atmosfera sprawiała, że nie chciało się wracać do domu. Prowadzący Jola i Tomek to wspaniali, profesjonalni, a jednocześnie szalenie uważni, wsłuchani w drugiego człowieka ludzie. Po kursie pozostaną mi niezapomniane wrażenia, przyjaźnie, przekonanie, że arteterapia jest najlepszym sposobem na leczenie duszy, odkrywanie swoich talentów, pokonywanie wewnętrznych barier i blokad, poczucie, że jestem wolna, szczęśliwa i świat należy do mnie. teraz chcę to wszystko przekazać swoim podopiecznym.Jolu i Tomku dziękuję za wszystko.
Imię i nazwisko: Anka
Tytuł szkolenia: Arteterapia w pracy z młodzieżąi dorosłymi - Kurs dokształcający Lipiec 2015
Data dodania: 13-08-2015

Treść:
Kurs ARTEterapii w Fabryce Kreatywności to wspaniałe narządzie dzięki któremu staniecie się nie tylko lepszymi pedagogami czy terapeutami ale przede wszystkim Lepszymi Ludźmi, a otrzymacie je biorąc udział w Prawdziwym 12-Dniowym Święcie Duszy :) Zmiana która rozpocznie się w Was na kursie będzie w magiczny, a jednocześnie najnaturalniejszy w świecie sposób, ewoluować bo otrzymanie certyfikatu to zaledwie początek procesu, który już nigdy się nie zakończy w szczególności dzięki metodyce pracy, profesjonalizmowi i charyzmie Prowadzących oraz cudownej atmosferze Zajęć otwierających wszystkie Oczy i Drzwi. Jeszcze Raz Dziękuję, że Jesteście : *
Imię i nazwisko: Beata Latos
Tytuł szkolenia: Arteterapia w pracy z młodzieżą i dorosłymi
Data dodania: 13-08-2015

Treść:
Bardzo przydatne rzeczy, które można przenieść na grunt pracy, domu,grupy przyjaciół i związanych z tym relacji.Jedne z niewielu zajęć w mojej 27-letniej karierze dokształcania, z których nie chciało się wychodzić.Do teraz został niedosyt,poczucie, że to się jeszcze nie skończyło.Dla mnie to był wspaniały czas, kiedy to mogłam skupić się tylko na sobie, chociaż zdążyłam też przez telefon naprawić samochód, który znajdował się 500 km ode mnie :-))))Takie życie...A wracając do Joli i Tomka-DOBRY TEAM...pod wieloma względami:-)Jeszcze raz za Wszystko DZIEKUJĘ. Beata L.
Imię i nazwisko: Monika Nawrot
Tytuł szkolenia: Arteterapia - Kurs dokształcający (120 godzin)
Data dodania: 31-07-2015

Treść:
Byłam uczestnikiem Kursu Artetarapii , na tak wspaniale przeprowadzonym kursie jeszcze nigdy nie byłam. Kurs był znakomicie zorganizowany. Materiały, które otrzymaliśmy są bardzo pomocne i niezbędne w pracy arteterapeuty. Charyzma i pasja wręcz emanują od prowadzących. Przez to, że są pasjonatami tematu, byli nam w stanie przekazać wiedzę w sposób łatwy i przyjemny, którą sami nabyli na drodze osobistych doświadczeń. 12 dni minęło nie wiadomo kiedy, atmosfera fantastyczna, prawie 100% czasu ćwiczeń praktycznych. Nie czuliśmy zmęczenia całodniowymi szkoleniami, gdyż były bardzo ciekawe, refleksyjnie, zaskakująco i rozwojowo. Wszyscy zainteresowani arteterapią powinni korzystać z kursu tylko w Fabryce Kreatywności.. Serdecznie pozdrawiam i życzę jeszcze wielu udanych kursów.
Imię i nazwisko: Anna Tatkiewicz
Tytuł szkolenia: Arteterapia - Kurs doskonalący 120 godzin
Data dodania: 27-07-2015

Treść:
Kochani Jolu i Tomku, baardzo serdecznie dziękuję za ten kurs! Myślę, że to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że nie potrafią malować. Nic bardziej błędnego, gdyż jest to ta forma ekspresji, przez którą absolutnie każdy może się wyrazić, czego jestem przykładem. Zmienił ten kurs moje myślenie na bardziej twórcze i kreatywne, podejście do paru spraw a także nastrój. A rozmowy z resztą grupy i wspólny czas, są po prostu nieocenione. A przywiezione prace są doskonałym wspomnieniem super spędzonych chwil. Bardzo dziękuję i podziwiam. Pełen profesjonalizm, polecam w 100%. Pozdrawiam serdecznie.
Imię i nazwisko: Iwona Romanewicz-Osińska
Tytuł szkolenia: ARTETERAPIA
Data dodania: 24-07-2015

Treść:
Arteterapia - kurs, w którym uczestniczyłam, był wspaniałym zalążkiem nowego etapu w moim życiu. Kurs jest bardzo intensywny, ale dzięki temu poruszane są różne formy terapii. Poza tym, dzięki prowadzącym, ich podejściu i sposobom pracy z grupą, nie czuje się tego materiału, który jest realizowany.Nie da się ukryć, że atmosfera, jaka panuje w "Fabryce" jest fantastyczna i to dzięki osobom, które ją tworzą jest magicznie:) Pozdrowienia dla całej grupy!!!
Imię i nazwisko: Monika Wdowiak
Tytuł szkolenia: Arteterapia 29.06 - 10.07 2015
Data dodania: 24-07-2015

Treść:
Warsztaty z Arteterapii to dla mnie 12 intensywnie i przemiło spędzonych dni. Prowadzący obdarowali nas sporą dawką wiedzy, dającej podstawy do kreatywnych działań w pracy zawodowej (dla mnie z uczniami niepełnosprawnymi w stopniu głębokim). Czas ten wyróżniała również wspaniała atmosfera. Jola i Tomek "zaczarowali nas" i sprawili, że zrelaksowaliśmy się na tyle, by na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. Pozwoliło to nam wejrzeć w głąb siebie i odkryć nowe pokłady siły i ukryte talenty( w Vedic Art - każdy jest artystą:)). Gorąco polecam. ps. Jak to jest, że czas płynie, a wrażenie pozostałe po Waszych warsztatach nie mija?? :) Trudno było sie odnaleźć w szarej rzeczywistości, więc zaczęłam ją "przemalowywać".Dziękuję za "narzędzia". Pozdrawiam Was i nieprzerwanie wspominam. Warsztaty bębniarskie były MEGA!!!
Imię i nazwisko: Karina Trzebińska
Tytuł szkolenia: choreoterapia- kurs doszkalający
Data dodania: 17-07-2015

Treść:
Ten kurs był wspaniały. Dla mnie te 4 dni były intensywne i bardzo owocne. Codziennie oczekiwałam na kolejne zajęcia z niecierpliwością. Na poznanie nowych ciekawych form, które wykorzystam w pracy z własnym ciałem oraz w pracy zawodowej z dziećmi niepełnosprawnymi. Mam jednak niedosyt ponieważ kurs trwał stanowczo za krótko. Słowo dla prowadzącego- Aleksander wszystko co robisz jest twórcze, piękne i potrzebne. Grupa okazała się rewelacyjna i już w pierwszym dniu się zbliżyłyśmy do siebie, a przyjaźń pozostanie na długo... Pozdrawiam serdecznie Karina
Imię i nazwisko: Janusz Wójcik
Tytuł szkolenia: ARTETERAPIA
Data dodania: 15-07-2015

Treść:
Witam, Jolu i Tomaszu, pozwoliłem sobie nietypowo przesłać Wam swoją "opinię"...ale również w wersji tradycyjnej..gdyby były problemy. Jeszcze raz dziękuję za Wszystko..zadzwonię i umówię się z Wami w sprawie "odbioru" prac..oczywiście z obiecaną miską łużycką. Pozdrawiam jan bez ręki. Moi Drodzy, jeśli chcecie przeżyć coś niezwykłego i przy "okazji" poznać tajniki Arteterapii w miłej i ciepłej atmosferze...to serdecznie polecam!!. "Prowadzący" zajęcia specjaliści: Jola i Tomasz, zawsze uśmiechnięci i pełni energii i ich Przyjaciele również prowadzący zajęcia np. z muzykoterapii, warsztaty szczęścia, choreograficzne i rewelacja metoda Batti Strauss.. i relaksacja i masaż dźwiękiem..misterium w "przejściu" w lepszy świat..!! I najważniejsze integracja grupy. Wszyscy mamy jakieś problemy i różnimy się..ale Jola i Tomasz, SPRAWILI PRZYNAJMNIEJ W MOIM PRZYPADKU dużą zmianę... kontakt z grupą. W zajęciach i w codziennych wspólnych rozmowach. Dziękuję Wam Bardzo Moi Drodzy Jolu i Tomaszu! Myślę, że Wsze zajęcia z Arteterapii pozwolą na przekazanie "nabytej" wiedzy praktycznej, a zwłaszcza duchowej innym potrzebującym wsparcia!!. Vedic ART - MALARSTWO INTUICYJNE ZMIENIŁO EWIDENTNIE "ruch "mojej ręki"!. Jest bardziej swobodny i pozbawiony maniery, i wstępnych przemyśleń. Mam wrażenie, że przestrzeń w której tworzę jest większa i nieograniczona. Wszystko co udało się "wchłonąć" w trakcie Waszych zajęć będę próbował zastosować w mojej Pracowni Ceramicznej w pracy z dziećmi, młodzieżą i seniorami. Moi Drodzy, jeszcze raz Bardzo Serdecznie Dziękuję za Wszystko...i Przytulam Was Mocno, czekając na ponowne spotkanie..! p.s. Pozdrówcie Całą Naszą Ggrupę!..zwłaszcza Wspaniałego Marka, Anię, Mariolę, Rafała, Iwonkę i Monikę.....! Pozdrawiam "jan bez ręki" janusz ze Świętego Miasta..Częstochowy
Imię i nazwisko: Anna Musiolik
Tytuł szkolenia: Praktyk NLP
Data dodania: 14-05-2015

Treść:
Praktyk NLP nauczył mnie jak zwiekszyć efektywność w komunikowaniu się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dzięki wiedzy, którą nabyłam, świadomie dostrzegam różnice w komunikowaniu się między ludźmi, łatwiej mi akceptować te różnice ale też mogę teraz bardziej precyzyjnie przekazywać treści, które są dla mnie ważne. Dziś wiem też, że sama mogę pozytywnie wpływać na moje samopoczucie, redukować stres, ale też motywować się do działania. Dziękuję za wszystkie emocje, które mogłam poczuć podczas kursu i za niezwykłą atmosferę zaufania i akceptacji, którą zawsze będę wspominać....;-) pozdrawiam
Imię i nazwisko: Zofia Hrebenda
Tytuł szkolenia: Projekt UK, Barnsley "Art, Culture and Wellbeing"
Data dodania: 12-03-2015

Treść:
Bardzo cieszę się, że mogliście przyjechać do Barnsley i poprowadzić warsztaty z arteterapii. To była inauguracja działalności Barnsley Community Link Association i dzięki Wam projekt odniósł sukces. Świetna atmosfera, profesjonalizm, doskonały kontakt nauczycieli z uczestnikami. Wszyscy wspominają Waszą pracę z sentymentem i są pełni zapału i chęci do pracy nad poznawaniem swojego wnętrza. Jeszcze raz dziękujemy :)
Imię i nazwisko: Ela Grajcarek-Wyrobek
Tytuł szkolenia: Praca z ciałem - elementy MRR W.Sherborne, ćwiczenia Arte - inspirujące techniki w arteterapii
Data dodania: 03-12-2014

Treść:
Szkolenia w "Fabryce Kreatywności" pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym. My- jako nauczyciele, pedagodzy- nie tylko podnosimy swój warsztat pracy ale odpoczywamy, zaglądamy w głąb siebie i wsłuchujemy się w głos naszego "wewnętrznego dziecka". Mamy dostęp do swoich prawdziwych, nieskrępowanych emocji, talentów, zdolności, pomysłowości – do radości! Polecam
Imię i nazwisko: Joanna Knap-Pawłowska
Tytuł szkolenia: Arteterapia
Data dodania: 02-11-2014

Treść:
Bardzo intensywny.Poruszający wszelkie zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne pracy arteterapeuty. Kurs buduje solidną podstawę do działania i otwiera wiele możliwości dalszego poszukiwania narzędzi do pracy.Ukończyłam go wielce zadowolona z głową pełną nowych pomysłów.Dziękuję organizatorom i całej wspaniałej kadrze szkolącej.
Imię i nazwisko: Anita Wyderka
Tytuł szkolenia: Bajka terapeutyczna i relaksacyjna
Data dodania: 30-10-2014

Treść:
Dziękuję za niesamowite spotkanie bajką malowane oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu...dziękuję za czarowną atmosferę z ciepłym filcem w tle:)
Imię i nazwisko: Barbara Kominek
Tytuł szkolenia: Pedagogika zabawy
Data dodania: 30-10-2014

Treść:
Zajęcia ciekawe, kreatywne , sposób prowadzenia bardzo dobry. Super materiały oraz atmosfera na zajęciach. Gratulacje
Imię i nazwisko: Katarzyna
Tytuł szkolenia: Zabawy muzyczne z elementami metody Batii Strauss
Data dodania: 28-10-2014

Treść:
Szkolenie przeprowadzone fachowo w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pomoce otrzymane podczas szkolenia są dobrze przygotowane i przydatne w pracy z dziećmi.
Imię i nazwisko: Izabela Michta
Tytuł szkolenia: Bajka terapeutyczna filcem malowana
Data dodania: 28-10-2014

Treść:
Dziękuję za czas spędzony w przesympatycznym towarzystwie, gdzie można było nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego, ale również odprężyć się oraz odkryć w sobie nowe zamiłowanie- do filcowania!!!!! Pozdrawiamy- Michcie =)
Imię i nazwisko: Natalia Graziano
Tytuł szkolenia: Arteterapia
Data dodania: 20-10-2014

Treść:
Bardzo polecam Fabrykę Kreatywności. Prowadzący nie tylko przekazują wiele ciekawych informacji i użyteczną wiedzę,ale i tworzą wspaniałą atmosferę, nawiązują przy tym ciepłe, otwarte i życzliwe kontakty z kursantami. Wsłuchują się w potrzeby i sugestie swoich klientów, traktując ich poważnie, ale i zarazem po przyjacielsku. Potrafią łączyć ze sobą profesjonalizm oraz poczucie bliskiej relacji. Warsztaty i kursy prowadzone przez Fabrykę Kreatywności są dobrze przemyślane, bogate w różnorodne wiadomości i zajęcia. Sposób prowadzenia jest bardzo przystępny,a czas jest w pełni wykorzystany efektywnie. Można się zatem wiele nauczyć, rozwinąć nie tylko intelektualnie i artystycznie,ale i emocjonalnie. Zdecydowanie gorąco polecam.
Imię i nazwisko: Asia Gliniecka
Tytuł szkolenia: Papieroplastyka
Data dodania: 19-09-2014

Treść:
Mogę w 100% polecić Fabrykę Kreatywności. Fantastyczni prowadzący, ciepła, domowa atmosfera - czas tak szybko minął, że nawet nie wiem kiedy zleciało pół dnia. Pomysły przedstawione na warsztatach już wykorzystuję i zachwycam wszystkich wkoło :) Na pewno ponownie się zjawię na jakiś warsztatach, a jest w czym wybierać. Jeszcze raz dziękuję
Imię i nazwisko: Bożena Franusik
Tytuł szkolenia: Papieroplastyka
Data dodania: 17-09-2014

Treść:
Bardzo ciekawe warsztaty przedstawiające różnorodne techniki i wspaniały efekt końcowy w postaci różnorodnych prac. Miła,domowa atmosfera, ludzie kompetentni. Polecam
Imię i nazwisko: Alina
Tytuł szkolenia: Choreoterapia
Data dodania: 20-08-2014

Treść:
Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie z choreoterapii, bardzo polecam!Świetna prowadząca Ania Białoń :-) W fabryce kreatywności dzieje się dużo fantastycznych inicjatyw!Polecam :-)
Imię i nazwisko: Małgorzata Nowak
Tytuł szkolenia: Arteterapia- kurs dokształcający
Data dodania: 16-08-2014

Treść:
Poza szkołą trenerów to druga najlepsza rzecz, która przytrafiła mi się w życiu zawodowym. Poznałam siebie, jakiej nie znałam i o jaką się nigdy nie podejrzewałam. Spotkałam fantastycznych ludzi, którzy pozwolili mi zobaczyć siebie z zupełnie nowej strony.Fabryka to zespół profesjonalistów otwartych i profesjonalnych w każdym calu. Współpraca z Nimi to radość, zadowolenie i satysfakcja. DZIĘKUJĘ ZA JUŻ...
Imię i nazwisko: Aleksandra Mieczkowska
Tytuł szkolenia: Arteterapia-kurs dokształcający
Data dodania: 15-08-2014

Treść:
Kurs przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Jestem oczarowana. Ogromna wiedza i profesjonalizm prowadzących sprawiły, że czułam się tam wyjątkowo. Szczerze polecam. Warto !!!

posiada certyfikat jakości
wpis do RIS
wpis do BUR