Nasza misja:
Naszą misją jest dbanie o Twój rozwój osobisty i zawodowy,
abyś i Ty z powodzeniem mógł odnaleźć swoje miejsce w świecie.
Jesteśmy tu właśnie po to, żeby dać Ci wszystko,
czego potrzebujesz w zakresie rozwoju i zmiany...


Kierujemy się dewizą Henry'ego Forda:

                   "Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.
                         Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest
                                                 utrzymywanie swojego umysłu młodym."


dlatego

Fabryka Kreatywności zaprasza na warsztaty artystyczne, warsztaty rozwoju osobistego, treningi autoprezentacji i wystąpień publicznych, treningi twórczości, szkolenia pedagogiczne, szkolenia biznesowe, szkolenia dla administracji i organizacji. Prowadzimy również Kursy m.in.: Arteterapia, Choreoterapia, Teatroterapia, Doradca Personalny, Trener Biznesu, Akademia Menadżera, Szkoła Coachingu, Kursy NLP, wczasy terapeutyczne i rozwojowe.

Pracujemy warsztatowo, w małych grupach, w miłej i przyjaznej atmosferze. Oferujemy również usługi indywidualne.

Od 2010 roku współpracujemy z:
     Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach
oraz uczelniami:
     Uniwersytet Śląski w Katowicach
     Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
     Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
     Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania w Katowicach
     Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
     Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku Białej
     Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
     Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie
     oraz Polskie Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych RADIUS w Makowie


Wyobraź sobie, jak poznajesz swoje mocne strony, rozwijasz umiejętności, odkrywasz swoje ukryte dotąd talenty i zdolności. Na warsztatach i treningach szybko przekonasz się, że dzięki nam dużo łatwiej nauczysz się nawiązywać kontakty prywatne i zawodowe, skutecznie planować działania, zarządzać czasem, panować nad stresem, osiągać swoje cele... To tylko niektóre efekty zdobycia nowych umiejętności.

Odkryj siebie na nowo !

Na naszych warsztatach spędzisz czas w atmosferze sprzyjającej docieraniu do swoich zasobów. Zapewnimy Ci rozwój w wybranych przez Ciebie obszarach życia zawodowego i prywatnego. Szkolenia doskonalące Twoje umiejętności w zakresie budowania relacji w zespole, z klientem, doskonalenia umiejętności sprzedaży, wystąpień publicznych, zarządzania sobą i swoim zespołem - to tylko niektóre tematy do wyboru z naszej bogatej oferty.

Zajęcia z elementami arteterapii i ekspresja poprzez sztuki przyniesie nowe doświadczenia. Wiedza o sobie którą zdobędziesz, pomoże Ci ciekawiej spojrzeć w przyszłość, a prace plastyczne oraz inne które powstaną podczas warsztatów, będziemy prezentować w przestrzeni wystawowej naszej Małej Galerii. Dzięki temu będziesz miał możliwość zorganizowania własnych wernisaży z pomocą naszych specjalistów działających w obszarze kultury.

Odkryj swój potencjał zawodowy !

Zapewniamy również atmosferę sprzyjającą rozwojowi organizacji jaką jest firma, urząd, placówka samorządu lokalnego, przedszkole, szkoła, uczelnia oraz każda instytucja. Z nami dotrzesz do nowych pokładów wiedzy ważnych dla funkcjonowania każdej grupy społecznej, poszerzysz swoje umiejętności zawodowe i rozwiniesz zdolności do kreatywnego działania w zespole.

Efektem tego będzie wzrost potencjału i rozwój instytucji w której pracujesz.

Fabryka Kreatywności prowokuje do myślenia, budowania i działania, do wychodzenia poza schematy oraz nawyki codziennego życia. Zaprasza do poznawania, doświadczania poprzez działanie i wchodzenie w interakcje.posiada Akredytację
wpis do RIS
wpis do BUR